Flawless Yüz Tüy Alma Cihazı
Flawless Yüz Tüy Alma Cihazı
Flawless Yüz Tüy Alma Cihazı
Flawless Yüz Tüy Alma Cihazı

Flawless Yüz Tüy Alma Cihazı (SG014)

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺59,90(KDV Dahil)

🚛 Aynı Gün Kargo !
💳 Kredi Kartına Taksit İmkanı !
🏠 Kapıda Nakit Ödeme !
👍 150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo !
📱 Whatsapp'tan Sipariş Vermek için Tıklayın!

:

Flawless Yüz Tüy Alma Cihazı

YÜZÜNÜZDEKI TÜYLERi FLAWLESS TM İLE ARINDIRIN!

Yüz bölgesindeki tüyleri hiç bir ek ürün kullanmadan acı, sızı, tahriş olmadan tüylerden arınmış halde mükemmel şekle getirin!%100 Pürüzsüz Cilt ! Flawless Mikroskobik epilasyon cihazınız çene, yanak, dudak üstü ve alın bölgesinde ultra hassas başlığı ile tüyleri kökünden alarak tam pürüzsüz bir cilt sağlar.

Flawless ile tüylerden arındırılan bölgede yeni tüy oluşumu 4 kat daha geç olur. Evde, işte, tatilde kolayca yanınızda taşıyıp tüylerden anında kurtulabilirsiniz.

FLAWLESS

İstenmeyen tüylere AĞRISIZ ACISIZ ANINDA SON VERİN!

GÜNLÜK KULLANIMA UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.

Sadece bir ruj büyüklüğünde olan Flawless Paslanmaz çelik başlığın altında geliştirilen kelebek teknolojisi ile cildin hassas yüzeyine dokunmadan kil tüyleri temizler ve acı, sızı, tahriş olmadan mükemmel görünmenizi sağlar. FLAWLESS İLE MÜKEMMEL GÖRÜN! FINSHING TOUCH FLAWLESS FLAWLESS Mükemmel epilasyon sağlar

Mükemmel epilasyon sağlar Cilde acı, sızı, tahriş yapmaz. Özel tasarımı sayesinde en küçük tüylerin bile kolayca görünüp oradan temizlenmesini sağlar. Günlük kullanıma uygundur. 60 Gün para iade garantisi vardır.

Mikroskobik temizleme özelliğiyle Flawless ağda, jilet gibi eski tip yöntemlerden 8 KAT daha etkili sonuç verir ve cilde hiç bir zarar yan etkisi bulunmaz.

FLAWLES NEW FINISHING TOUCH FLAWLESS YÜZ EPILASYON CİHAZI SIK SORULAN SORULAR !

Yüz bölgemin tamamında etkilimi bu cihaz ? Evet, çene, yanak, alın, dudak üstü bölgede rahatlıkla uygulayarak tüylerden kurtulabilirsiniz.

 

Ne sıklıkta kullanabilirim ? Tüy oluşumu olan yüz bölgenizde istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz tahriş yada acı vermez üstelik yeni tüy oluşumunu da 4 kata kadar yavaşlatır