Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Usb Şarjlı Blender
Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Usb Şarjlı Blender
Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Usb Şarjlı Blender
Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Usb Şarjlı Blender

Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Usb Şarjlı Blender (MB033)

İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,00(KDV Dahil)

🚛 Aynı Gün Kargo !
💳 Kredi Kartına Taksit İmkanı !
🏠 Kapıda Nakit Ödeme !
👍 150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo !
📱 Whatsapp'tan Sipariş Vermek için Tıklayın!

:

Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Usb Şarjlı Blender

Taze smoothie ve milkshakeleri, margaritaları ve bebek mamalarını hazırlamanın kolay yolu!

İstediğiniz yere kolaylıkla götürebileceğiniz, Çanta boyutuna uygun, taşıması kolay,

Gün içinde spor yaparken, işlerinizi hallederken size tazecik lezzetli içecekler hazırlamanıza yardımcı olacak

Şarjlı bir blender ve aynı zamanda bardaktır.

Tek bir şarjla 8-12 kullanımdan sonra istediğiniz zaman yeniden şarj etmek üzere herhangi bir USB portuna veya şarj cihazına bağlamanız yeterlidir.

Sadece su ve isteğe bağlı olarak bir damla deterjan ekleyip blenderınızı çalıştırdığınızda blenderınız kendi kendini temizler.

Blenderınızın içini önce suyla çalkalayıp temizleyerek şarj edin. Önce Sıvı Blenderınıza katı yiyeceklerden önce bir miktar sıvı ekleyin ve akabinde yiyecekleri koyun. İyi Karışım Çalıştır düğmesine basmadan önce blenderınızı bir kez ters çevirin ve tekrar düz çevirdikten sonra çalıştırın.

 

 

 

Talimatlar:

1. Meyveyi yıkayın ve 15x15mm hakkında küçük parçalara ayırın. (Taş, sert malzeme, kalın deri veya sert kabuklu meyve için önce çıkarın)

2. Meyve, fincan gövdesinin yaklaşık % 60%, 20% su veya süt ekleyin, fincan vücut kapasitesinin yaklaşık % 80% toplam miktarını yapın.

3. Fincan kapağını sıkın, fincan gövdesini ters çevirin, anahtarı çalıştırın, motor döndükten sonra vb. Çalışırken, % meyve suyu fincanı hafifçe sallayın, meyve suyunun etkisi daha iyidir.

4. Meyve suyu bittikten sonra, güç anahtarını kapatın ve içmek için fincan kapağını sökün. Çok fazla meyve kalıntısı varsa, lütfen içmeden önce filtre kullanın.

 

Açıklamalar:

1. Elma ve armut meyve suyu süresi 60s-90s ve narenciye, portakal ve çilek 30s-60s. Ürün 90 saniye çalışır ve otomatik olarak durur.

2. Bu ürünün boşta kalması yasaktır. Meyve suyu için en uzun süre 90 saniyedir. 90 saniye çalıştıktan sonra otomatik olarak duracaktır ve yeşil ışık yanıp söner. Lütfen anahtarı sıfırlayın ve tekrar açın.

3. Bu ürün özel bir taze meyve sıkacağı. Et öğütme için uygun değildir. Doğrudan fındık veya fasulye öğütemez. Doğrudan taşlama, ürünün ömrünü etkileyecektir.

4. Şarj ederken, ürün çalışamaz. Bu sızıntıyı önlemek için tasarlanmıştır.

 

Özellikler:

Renk: pembe/mavi/yeşil/mor

Ürün boyutu: 240*75*75mm/9.45*2.95*2.95"

Fincan hacmi: 380mL

Ürün ağırlığı: 440g

Fincan kapağı malzemesi: gıda sınıfı PP

Fincan gövde malzemesi: gıda sınıfı GPPS

Taban malzemesi: gıda sınıfı ABS

Bıçak malzemesi: paslanmaz çelik 304

Motor özellikleri: boşta 22000 rpm (hata 15%)

Yük 15000 rpm (hata 15%)

Çalışma akımı: 10-12A

Çalışma voltajı: 3.7V

Pil kapasitesi: 2000mAh

Meyve suyu sıklığı: her seferinde 90 S, 10 kez sıkılabilir.

STOK DURUMUNA GÖRE RENK GÖNDERİMİ YAPILACAKTIR

Etiketler
Plastik, Plastik Erişte, Plastik Erişte Makinesi, Plastik Makinesi, Erişte, Erişte Makinesi, Makinesi, Portatif, Portatif Taşınabilir, Portatif Taşınabilir El, Portatif Taşınabilir El Blender, Portatif Taşınabilir El Blender 380, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Usb, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Usb Şarjlı, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Usb Şarjlı Blender, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Usb Blender, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Şarjlı, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Şarjlı Blender, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Blender, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Usb, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Usb Şarjlı, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Usb Şarjlı Blender, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Usb Blender, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Şarjlı, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Şarjlı Blender, Portatif Taşınabilir El Blender 380 Blender, Portatif Taşınabilir El Blender Ml, Portatif Taşınabilir El Blender Ml Usb, Portatif Taşınabilir El Blender Ml Usb Şarjlı, Portatif Taşınabilir El Blender Ml Usb Şarjlı Blender, Portatif Taşınabilir El Blender Ml Usb Blender, Portatif Taşınabilir El Blender Ml Şarjlı, Portatif Taşınabilir El Blender Ml Şarjlı Blender, Portatif Taşınabilir El Blender Ml Blender, Portatif Taşınabilir El Blender Usb, Portatif Taşınabilir El Blender Usb Şarjlı, Portatif Taşınabilir El Blender Usb Şarjlı Blender, Portatif Taşınabilir El Blender Usb Blender, Portatif Taşınabilir El Blender Şarjlı, Portatif Taşınabilir El Blender Şarjlı Blender, Portatif Taşınabilir El Blender Blender, Portatif Taşınabilir El 380, Portatif Taşınabilir El 380 Ml, Portatif Taşınabilir El 380 Ml Usb, Portatif Taşınabilir El 380 Ml Usb Şarjlı, Portatif Taşınabilir El 380 Ml Usb Şarjlı Blender, Portatif Taşınabilir El 380 Ml Usb Blender, Portatif Taşınabilir El 380 Ml Şarjlı, Portatif Taşınabilir El 380 Ml Şarjlı Blender, Portatif Taşınabilir El 380 Ml Blender, Portatif Taşınabilir El 380 Usb, Portatif Taşınabilir El 380 Usb Şarjlı, Portatif Taşınabilir El 380 Usb Şarjlı Blender, Portatif Taşınabilir El 380 Usb Blender, Portatif Taşınabilir El 380 Şarjlı, Portatif Taşınabilir El 380 Şarjlı Blender,