Pro 5 YENİ NESİL  Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Pro 5 YENİ NESİL  Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Pro 5 YENİ NESİL  Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Pro 5 YENİ NESİL  Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Pro 5 YENİ NESİL  Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Pro 5 YENİ NESİL Bluetooth Kulak İçi Kulaklık (E053)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺149,00(KDV Dahil)

🚛 Aynı Gün Kargo !
💳 Kredi Kartına Taksit İmkanı !
🏠 Kapıda Nakit Ödeme !
👍 150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo !
📱 Whatsapp'tan Sipariş Vermek için Tıklayın!

:

Pro 5 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık


Etkileyici Ses Performansı

 

Kulaklık stereo ses sistemine sahip olduğu için her zaman yüksek kalitede ses sunacaktır. Müzik dinlediğiniz sırada çok temiz ve pürüzsüz sesler meydana getireceği için müzik dinlemek daha keyifli hale gelecektir.

 


Sadece Müziği Duyun

 

Bu kulaklık dışarıda bulunan sesleri algılayarak muhafaza eder. Böylece gürültü size ulaşmamış olur. Toplu taşıma gibi gürültülü ortamlarda sadece müziği duymanıza yardım edecektir. Buna ek olarak toplu bir alanda telefon görüşmesi yapmak istediğinizde etraftaki sesleri keseceği için görüştüğünüz kişinin sesini daha net duymanıza yardımcı olacaktır.

 


Kesintisiz Kullanım

 

Kulaklığı bir kere şarj ettiğinizde uzun süre şarjı bitmeyecektir. Kulaklığı sürekli kullansanız bile şarjı kısa sürede bitmeyeceği için sizi yarı yolda bırakmaz. Şarjı bittiğinde şarj kutusu yardımı ile her ortamda kısa süre içinde şarj edebilirsiniz.

 Her Zaman Sizinle

 

Kulaklık ve kulaklığın şarj kutusu minimal boyuttadır. Minimal boyutları sayesinde her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. İsterseniz çantanıza isterseniz cebinize koyarak her ortamda müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

 


Çevresel Faktörler Onu Durduramaz

 

Yağmurlu ya da karlı havalarda kulaklığınız ile birlikte yürüyüşe çıkabilirsiniz. Su geçirmez özellikte olduğu için yağışlı havalardan etkilenmez ve tam performans ile çalışmaya devam eder. Yüksek şiddetli sporları yaparken terlemekten korkmadan kulaklığınızı kullanabilirsiniz. Kablosuz kulaklık müziğin gücü ile sizi daha dirençli hale getirecektir.

 


Sade Şıklık

 

Kulaklık ve kulaklık şarj kutusu beyaz renktedir. Çok minimalist bir tasarıma sahip olduğu için her halinize kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Kulaklığı hem spor kıyafetleriniz ile hem de şık kıyafetleriniz ile kullanabilirsiniz.

 

 

Etiketler
Pro 5, Pro 5 YENİ, Pro 5 YENİ NESİL, Pro 5 YENİ NESİL Bluetooth, Pro 5 YENİ NESİL Bluetooth Kulak, Pro 5 YENİ NESİL Bluetooth Kulak İçi, Pro 5 YENİ NESİL Bluetooth Kulak İçi Kulaklık, Pro 5 YENİ NESİL Bluetooth Kulak Kulaklık, Pro 5 YENİ NESİL Bluetooth İçi, Pro 5 YENİ NESİL Bluetooth İçi Kulaklık, Pro 5 YENİ NESİL Bluetooth Kulaklık, Pro 5 YENİ NESİL Kulak, Pro 5 YENİ NESİL Kulak İçi, Pro 5 YENİ NESİL Kulak İçi Kulaklık, Pro 5 YENİ NESİL Kulak Kulaklık, Pro 5 YENİ NESİL İçi, Pro 5 YENİ NESİL İçi Kulaklık, Pro 5 YENİ NESİL Kulaklık, Pro 5 YENİ Bluetooth, Pro 5 YENİ Bluetooth Kulak, Pro 5 YENİ Bluetooth Kulak İçi, Pro 5 YENİ Bluetooth Kulak İçi Kulaklık, Pro 5 YENİ Bluetooth Kulak Kulaklık, Pro 5 YENİ Bluetooth İçi, Pro 5 YENİ Bluetooth İçi Kulaklık, Pro 5 YENİ Bluetooth Kulaklık, Pro 5 YENİ Kulak, Pro 5 YENİ Kulak İçi, Pro 5 YENİ Kulak İçi Kulaklık, Pro 5 YENİ Kulak Kulaklık, Pro 5 YENİ İçi, Pro 5 YENİ İçi Kulaklık, Pro 5 YENİ Kulaklık, Pro 5 NESİL, Pro 5 NESİL Bluetooth, Pro 5 NESİL Bluetooth Kulak, Pro 5 NESİL Bluetooth Kulak İçi, Pro 5 NESİL Bluetooth Kulak İçi Kulaklık, Pro 5 NESİL Bluetooth Kulak Kulaklık, Pro 5 NESİL Bluetooth İçi, Pro 5 NESİL Bluetooth İçi Kulaklık, Pro 5 NESİL Bluetooth Kulaklık, Pro 5 NESİL Kulak, Pro 5 NESİL Kulak İçi, Pro 5 NESİL Kulak İçi Kulaklık, Pro 5 NESİL Kulak Kulaklık, Pro 5 NESİL İçi, Pro 5 NESİL İçi Kulaklık, Pro 5 NESİL Kulaklık, Pro 5 Bluetooth,