T-E-N-S Cihazı
T-E-N-S Cihazı

T-E-N-S Cihazı (SG004)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺119,99(KDV Dahil)

🚛 Aynı Gün Kargo !
💳 Kredi Kartına Taksit İmkanı !
🏠 Kapıda Nakit Ödeme !
👍 150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo !
📱 Whatsapp'tan Sipariş Vermek için Tıklayın!

:

T-E-N-S Cihazı

 

T-E-N-S cihazı tüm vücutta uygulama yapabileceğiniz 8 Adet yapışkanlı ped bulunmaktadır.

T-E-N-S NEDİR?

T-E-N-S (Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation), deri üzerinden elektrikli terapi sistemi kas ve eklem bölgelerine masaj yapan bir masaj aletidir.

- T-E-N-S yönteminin diğer masaj şekillerine karşın evde, işyerinde veya dinlenme sırasında masaj yapmak isteyen kişinin kendi kendine tatbik imkânının bulunmasıdır.

Televizyonun karşısında, kitap okurken, ders çalışırken, bilgisayar başında, yemek yaparken kendinize zaman ayırmak istediğiniz her zaman kendibaşınıza masaj yapabilirsiniz.

 

- Masaj uygulayacagınız bölgede veya çevresindeki sinirlere masaj yapması sonucu rahatlamata yardımcı olur. Uygulanan bölgeye yaptığınız masaj vücudun düzenini sağlar

 

Nelerde Kullanılır ? 

- Karın

– Bel 

– Omuz 

– Eklem 

– Boyun 

-- Ayak altı ve topuk yan kısımlarda

-- Kol kaslarında

-- Diz kemarları

-- Baldır

-- Kaba et kısımlarında.

Masaj sırasında 7000 civarında sinir uyarılır.

Kan dolaşımını düzenlemeye yardımcı olur. Vücut sistemleri arasındaki uyumu sağlar. 

 

MASAJ CİHAZI.

CİHAZIN TEMİZLENMESİ:

Cihazı nemli bir bez ile silebilirsiniz. Bu işlemi yaparken cihazın adaptörü takılı olmamalı ve tüm işlevleri kapalı konumda olması gerekli. Yanıcı parlayıcı ve eritici maddeler kullanılmamalı.

Kimler kullanamaz: Hamile, Kalp pili olanlar vücudunda yara, platin veya daha sonradan vücuda yerleştirilmiş her hangi bir cihaz, aparat vs olan kişiler kullanamaz. Amaliyet geçirmiş, açık yarası bulunan kişilerin kullanılması tavsiye edilmez. Kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Boyun yan kısımlarına , şah damarı bölgesine, direk kalp üzerine kullanmayınız.

BU ÜRÜN TIBBİ AMAÇLI BİR ÜRÜN OLMAYIP SADECE MASAJ ÖZELLİĞİ İLE AĞRILARINIZIN HAFİFLEMESİNE VE DİNLENMENİZE YARDIMCI OLMAKTADIR.