Well Power WP-7100 Tıraş Makinesi
Well Power WP-7100 Tıraş Makinesi
Well Power WP-7100 Tıraş Makinesi
Well Power WP-7100 Tıraş Makinesi
Well Power WP-7100 Tıraş Makinesi

Well Power WP-7100 Tıraş Makinesi (E072)

İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺129,00(KDV Dahil)

🚛 Aynı Gün Kargo !
💳 Kredi Kartına Taksit İmkanı !
🏠 Kapıda Nakit Ödeme !
👍 150 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo !
📱 Whatsapp'tan Sipariş Vermek için Tıklayın!

:

Well Power WP-7100 Saç ve Sakal Kesme Makinesi


Kusursuz Kesim

 

Sakal ve kesme makinesinin yakın kesim sağlayan kusursuz etkisi sayesinde hassas ve etkin bir deneyim yaşanır. Kullanıcılar saç, sakal ve ense gibi hassas bölgelerde en etkili sonuçlara profesyonel bir şekilde ulaşabilir.

 


Opsiyonel Bıçak

 

Sakal ve saç kesme makinesinin pratik ve güvenli bir şekilde sökülebilen bıçak yapısı kullanıcılar için uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Opsiyonel bıçak yapısı tüm kullanıcı tipleri tarafından kolayca sökülerek her köreldiğinde yenisi ile değiştirilebilir.

 


Şık Tasarım

 

En kısa kılları bile pürüzsüz bir şekilde tıraş edebilen sakal ve saç makinesi her an her yere pratik bir şekilde taşınabilir. Kompakt yapısı sayesinde saç ve sakal kesme makinesi ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayarak beklentileri kusursuz bir şekilde sağlar.


 


LED Gösterge

 

Optik LED gösterge yapısı sayesinde kullanıcılar şarjlı kullanımı bulunan sakal ve saç kesme makinesinin ne zaman gücünün biteceğini gözlemleyebilir. Yüksek kalitesi ile kusursuz bir tıraş keyfi sunan makinenin güvenilir bir kullanımı bulunmaktadır.

 


Etkili Süre

 

80 dakikalık kullanım süresi sayesinde kullanıcılar dilediği saç ve sakal modelini pratik bir şekilde verebilir. Stil sahibi kullanıcılar için özel olarak üretilen tıraş makinesinde bulunan temizleme fırçası sayesinde hijyenik bir deneyim yaşanır.

 


Yenilikçi Aparatlar

 

Tıraş makinesinin özel fırçası sayesinde kullanıcılar makine üzerinde hiçbir saç kalıntısı bırakmaz. 4 adet farklı şekillerdeki tarak yapısı ile saç stilleri veya sakal modellerini tam istenen formda profesyonel bir şekilde oluşturulabilir.