4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Portatif Çamaşır Makinesi
4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Portatif Çamaşır Makinesi
4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Portatif Çamaşır Makinesi
4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Portatif Çamaşır Makinesi
4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Portatif Çamaşır Makinesi
4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Portatif Çamaşır Makinesi

4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Portatif Çamaşır Makinesi (S014)

🚛 Aynı Gün Kargo !
💳 Kredi Kartına Taksit İmkanı !
🏠 Kapıda Nakit Ödeme !

📱 Whatsapp'tan Sipariş Vermek için Tıklayın!

4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Portatif Çamaşır Makinesi

Kompakt ve Çok Amaçlı Tasarım
Tasarımı, kullanımınızın rahatlığını ve konforunu dikkate alır. Çap 9cm / 3.54 inçtir ve ağırlık 320 gramdır,yer kaplamaz. Küçük boyutlu, kullanılmadığında kaldırılabilir. Kişisel seyahatler, iş gezileri, yazlık kıyafetler ve kişisel çamaşırlar için uygundur, kovaya, banyo lavabosuna, mutfak lavabosuna koyun ve ultrasonun kiri çıkarmasına izin verin.
Yüksek Kaliteli Malzeme Portatif çamaşır makinesi çevre dostu malzemelerden yapılmıştır.

Güvenli, toksik olmayan ve tatsızdır. Ve dayanıklıdır. Yaklaşık 1 kg giysi ağırlığı taşıyabilir.

Düşük gürültülü tasarımı benimsemek, dinlenmenizi veya uykunuzu rahatsız etmekten endişe duymamak.

Ultrasonik Temizleme Bu ürünümüz, sıvının dağılmasını hızlandırmak için yüksek frekanslı titreşim kavitasyonu kullanır, bu da temizleme amacına ulaşmak için türbini ileri ve geri temizleyebilir. Güçlü bir vantuza sahiptir, bu nedenle sallanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Çamaşır yıkamada çok etkilidir. 4 Seviyeli AyarlamaYıkayıcıyı uygun kova suyuna ayarladıktan sonra, kişisel çamaşırlarınızı ve tercih ettiğiniz deterjanı ekleyin. Pulg ve çalışmaya başlamak, otomatik döngü temizleme, otomatik pozitif ters çevirme, ultrasonik titreşim temizleme ve kabarcık temizleme, modu değiştirmek için birlikte verilen uzaktan kumandayı kullanabilirsiniz. Eller gibi dikkatlice ovuşturma, giysilere zarar vermez.

USB ile Çalışır ve Enerji TasarrufuUSB kablosuyla güçlendirilmiş, istediğiniz yerde kullanmanızı sağlar.

Herhangi bir kova, lavabo, el yıkama istasyonu çamaşır yıkamak için kullanabilir. Ve 30 dakikalık işlemden sonra otomatik olarak kapanacaktır.

Etiketler
4 Seviyeli, 4 Seviyeli Ayarlanabilir, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Portatif, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Portatif Çamaşır, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Portatif Çamaşır Makinesi, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Portatif Makinesi, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Çamaşır, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Çamaşır Makinesi, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Mini Makinesi, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Portatif, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Portatif Çamaşır, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Portatif Çamaşır Makinesi, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Portatif Makinesi, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Çamaşır, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Çamaşır Makinesi, 4 Seviyeli Ayarlanabilir Makinesi, 4 Seviyeli Mini, 4 Seviyeli Mini Portatif, 4 Seviyeli Mini Portatif Çamaşır, 4 Seviyeli Mini Portatif Çamaşır Makinesi, 4 Seviyeli Mini Portatif Makinesi, 4 Seviyeli Mini Çamaşır, 4 Seviyeli Mini Çamaşır Makinesi, 4 Seviyeli Mini Makinesi, 4 Seviyeli Portatif, 4 Seviyeli Portatif Çamaşır, 4 Seviyeli Portatif Çamaşır Makinesi, 4 Seviyeli Portatif Makinesi, 4 Seviyeli Çamaşır, 4 Seviyeli Çamaşır Makinesi, 4 Seviyeli Makinesi, 4 Ayarlanabilir, 4 Ayarlanabilir Mini, 4 Ayarlanabilir Mini Portatif, 4 Ayarlanabilir Mini Portatif Çamaşır, 4 Ayarlanabilir Mini Portatif Çamaşır Makinesi, 4 Ayarlanabilir Mini Portatif Makinesi, 4 Ayarlanabilir Mini Çamaşır, 4 Ayarlanabilir Mini Çamaşır Makinesi, 4 Ayarlanabilir Mini Makinesi, 4 Ayarlanabilir Portatif, 4 Ayarlanabilir Portatif Çamaşır, 4 Ayarlanabilir Portatif Çamaşır Makinesi, 4 Ayarlanabilir Portatif Makinesi, 4 Ayarlanabilir Çamaşır, 4 Ayarlanabilir Çamaşır Makinesi, 4 Ayarlanabilir Makinesi, 4 Mini, 4 Mini Portatif,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR