Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti
Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti
Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti
Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti
Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti
Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti

Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti (SG041)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺179,00(KDV Dahil)

🚛 Aynı Gün Kargo !
💳 Kredi Kartına Taksit İmkanı !
🏠 Kapıda Nakit Ödeme !

📱 Whatsapp'tan Sipariş Vermek için Tıklayın!

:

Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti

Rahatlatıcı Boyun Masajı: Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti, altı tekerlekli tasarımıyla boyun bölgesine etkili bir masaj sunar. Masaj aletinin tekerlekleri, boyun kaslarını rahatlatır ve gerginliği azaltır. Ayrıca, masaj aleti üzerindeki düğmeler aracılığıyla masaj yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Tasarım: Bu masaj aleti sadece boyun bölgesi için değil, aynı zamanda omuzlar, sırt, bel ve bacaklar gibi vücudun diğer bölgelerinde de kullanılabilir. Esnek tasarımı sayesinde masaj aletini istediğiniz bölgeye uygulayabilir ve rahatlama sağlayabilirsiniz.

Kolay Taşınabilirlik: Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti, taşınabilir ve hafif bir yapıya sahiptir. Küçük boyutu sayesinde evde, ofiste veya seyahatlerde kullanabilirsiniz. Masaj aletini çantanıza veya seyahat çantanıza kolayca yerleştirebilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Ergonomik Tasarım: Masaj aleti, ergonomik bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolaydır. Tutma kolları, masaj aletini rahatlıkla kavramanızı sağlar ve masaj yaparken elinizin kaymamasını sağlar, Bu sayede masajı istediğiniz yoğunlukta ve doğru açıyla uygulayabilirsiniz.

Doğal Rahatlama ve Stres Azaltma: BUFFER® Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti, doğal bir rahatlama sağlar ve stresi azaltmayı sağlar. Masaj, kan dolaşımını artırır, kasları gevşetir ve stresin vücuttan atılmasını sağlar. Kendinize birkaç dakikalık masaj deneyimi sunarak günlük yaşamınızda rahatlama sağlayabilirsiniz.

 Paket İçeriği: 1 Adet Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti

Ürün Boyutları: 35Cm x 18Cm

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Çok Fonksiyonlu, Çok Fonksiyonlu Manuel, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Boyun Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Masaj, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Masaj Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Tekerlekli Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Boyun, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Boyun Masaj, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Boyun Masaj Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Boyun Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Masaj, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Masaj Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Altı Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Tekerlekli, Çok Fonksiyonlu Manuel Tekerlekli Boyun, Çok Fonksiyonlu Manuel Tekerlekli Boyun Masaj, Çok Fonksiyonlu Manuel Tekerlekli Boyun Masaj Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Tekerlekli Boyun Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Tekerlekli Masaj, Çok Fonksiyonlu Manuel Tekerlekli Masaj Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Tekerlekli Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Boyun, Çok Fonksiyonlu Manuel Boyun Masaj, Çok Fonksiyonlu Manuel Boyun Masaj Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Boyun Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Masaj, Çok Fonksiyonlu Manuel Masaj Aleti, Çok Fonksiyonlu Manuel Aleti, Çok Fonksiyonlu Altı, Çok Fonksiyonlu Altı Tekerlekli, Çok Fonksiyonlu Altı Tekerlekli Boyun, Çok Fonksiyonlu Altı Tekerlekli Boyun Masaj, Çok Fonksiyonlu Altı Tekerlekli Boyun Masaj Aleti, Çok Fonksiyonlu Altı Tekerlekli Boyun Aleti, Çok Fonksiyonlu Altı Tekerlekli Masaj, Çok Fonksiyonlu Altı Tekerlekli Masaj Aleti, Çok Fonksiyonlu Altı Tekerlekli Aleti, Çok Fonksiyonlu Altı Boyun, Çok Fonksiyonlu Altı Boyun Masaj, Çok Fonksiyonlu Altı Boyun Masaj Aleti, Çok Fonksiyonlu Altı Boyun Aleti, Çok Fonksiyonlu Altı Masaj, Çok Fonksiyonlu Altı Masaj Aleti, Çok Fonksiyonlu Altı Aleti, Çok Fonksiyonlu Tekerlekli,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR